carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-02-14

Zagórzany: mężczyzna zginął podczas wycinki drzewa


Do tragicznego zdarzenia doszło 12 lutego w miejscowości Zagórzany. 65-letni mężczyzna został uderzony odłamanym konarem podczas wycinki drzewa.

fot. PSP Wieliczka

We czwartek po godzinie 18.00 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Wieliczce otrzymał informację od dyspozytora pogotowia ratunkowego o nieszczęśliwym wypadku. Do zdarzenia doszło w lesie, w trakcie wycinki drzewa. Mężczyzna zmarł na miejscu. Okoliczności nieszczęśliwego wypadku badają policjanci pod nadzorem Prokuratury.

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021