carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2013-09-13

Zajęcia baletu czas zacząć


Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce rozpoczyna nowy nabór na zajęcia baletu klasycznego oraz zajęcia rytmiczno - baletowe, które m.in. wspierają dziecięcą kreatywność, kształtują wyobraźnie ruchową, wzmacniają kondycję czy przeciwdziałają wadom postawy.
Serdecznie zapraszamy młodych miłośników tańca na zajęciaBALETU KLASYCZNEGO. Cieszące się dużym zainteresowaniem zajęcia od dwóch lat prowadzi Anna Ostafil- instruktor tańca, absolwentka Ogniska Baletowego w Tarnowie, Wiedzy o teatrze na UJ, pedagogiki społeczno-opiekuńczej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.


.......  Od października zapraszamy również do udziału w nowych zajęciach rytmicznych z elementami baletu skierowanych na rozwój fizyczny i kreatywność dziecka. Informacje i zapisy dostępne pod numerem telefonu 12 278 32 00 oraz na stronie internetowej www.ckit.wieliczka.eu. Zapraszamy !  

Zapraszamy do klubów tanecznych w CKiT

 

Zajęcia baletu czas zacząć - zobacz zdjęcia

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022