carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2013-09-13

Zajęcia baletu czas zacząć


Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce rozpoczyna nowy nabór na zajęcia baletu klasycznego oraz zajęcia rytmiczno - baletowe, które m.in. wspierają dziecięcą kreatywność, kształtują wyobraźnie ruchową, wzmacniają kondycję czy przeciwdziałają wadom postawy.
Serdecznie zapraszamy młodych miłośników tańca na zajęciaBALETU KLASYCZNEGO. Cieszące się dużym zainteresowaniem zajęcia od dwóch lat prowadzi Anna Ostafil- instruktor tańca, absolwentka Ogniska Baletowego w Tarnowie, Wiedzy o teatrze na UJ, pedagogiki społeczno-opiekuńczej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.


.......  Od października zapraszamy również do udziału w nowych zajęciach rytmicznych z elementami baletu skierowanych na rozwój fizyczny i kreatywność dziecka. Informacje i zapisy dostępne pod numerem telefonu 12 278 32 00 oraz na stronie internetowej www.ckit.wieliczka.eu. Zapraszamy !  

Zapraszamy do klubów tanecznych w CKiT

 

Zajęcia baletu czas zacząć - zobacz zdjęcia

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka