carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-09-23

Zakończono remont Komisariatu Policji w Gdowie


W Gdowie przy ulicy ul. Rynek 32 zakończono częściowy remont budynku Komisariatu Policji. Remont polegał na modernizacji dolnej kondygnacji budynku oraz pomieszczenia dyżurnego jednostki.

 
Intensywne użytkowanie budynku oraz brak bieżących remontów powodowały, że wspomniany komisariat był do tej pory w znacznym stopniu zniszczony. Wcześniejsza struktura budynku uniemożliwiała także zapewnienie dogodnych warunków obsługi interesantów. Stan techniczny siedziby komisariatu wpływał również negatywnie na estetykę.

W ramach inwestycji wymieniono drzwi wejściowe 2 szt, drzwi wewnętrzne 2 szt, meble, przeniesiono monitoring oraz wykonano napisy Policja na zewnątrz budynku. Meble wykonano w stolarni Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Całość prac w wysokości 50 tys. zł. została sfinansowana z budżetu gminy Gdów.

Zakończono remont Komisariatu Policji w Gdowie - zobacz zdjęcia

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka