carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-03-17

Zamykają skrzyżowanie "na ochronce" – startuje budowa drugiego ronda


Według najnowszych informacji od ZDW w Krakowie, jutro tj. 18 marca zostanie zamknięte kolejne skrzyżowanie w Wieliczce. Mowa oczywiście o skrzyżowaniu ul. Asnyka ul. Słowackiego, ul. Gdowskiej i ul. Dobczyckiej.

fot. WieliczkaCity.pl

Rozpoczyna się drugi etap inwestycji  p.n. “Przebudowa DW 964 na odcinku ul.Asnyka w Wieliczce wraz z budową rond”, której całkowity koszt to 7.850.000 PLN. Wykonawcą tej inwestycji jest firma WĄSBUD sp. z o.o. z Gdowa.  Dokładnie miesiąc temu, bo 18 lutego w związku z budową pierwszego ronda zostało zamknięte skrzyżowanie ulic Piłsudskiego – Asnyka. Miejmy nadzieję, że tym razem nie będzie "poślizgu" i jutro skrzyżowanie zostanie zamknięte, a co za tym idzie ruszą pracę przy budowie drugiego ronda. Czas nie jest tutaj sprzymierzeńcem ponieważ nie wykonanie inwestycji w terminie oznacza, że dofinansowanie przepadnie.

Poniżej zamieszczamy nową organizację ruchu, zachęcamy do zapoznania się z mapką.
 
   ETAP 2
 
     
     (kliknij aby powiększyć)

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021