hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2020-12-16

Zapraszamy na przepiękny Świąteczny Jarmark w WieliczceZapraszamy do wsparcia Lokalnego biznesu w świątecznym klimacie! Cudowne dekoracje, mnóstwo świateł, światełek, smakowite zapachy grillowanych mięs, pajda ze smalcem, oscypki z żurawiną, bigos, kwaśnica, gorące napoje, czekolada i inne przepyszne produkty.


Jedyny w swoim rodzaju o niepowtarzalnej atmosferze Świąt Jarmark, zlokalizowany tuż obok Kopalni Soli ul. Daniłowicza 13 obok restauracji Warzelnia Smaków.

Można zobaczyć piękną wystawę szopek Bożonarodzeniowych, w tle muzyka świąteczna, nawet nie zabrakło kultowego filmu puszczanego z rzutnika "Kevin sam w domu" .

Pojawili się lokalni wystawcy z regionalnym jedzeniem, wszystko przygotowywane domowymi, regionalnymi sposobami, pyszne wędzone pstrągi z Markowej Zagrody, przetwory z Kalwarii Zebrzydowskiej, wędliny, producent ozdób choinkowych w tym bombek firma Armar.

Nie jest on, może ogromny ale jeśli poczuć atmosferę Świąt, to jest to idealne miejsce, żeby wybrać się na spacery i być w świątecznym nastroju.

Czynne: piątki od 17:00 do 21:00, w soboty i niedzielę od 12:00 do 21:00, na pewno w Święta i Sylwester i możliwe, że aż do końca stycznia!

Zachęcamy do odwiedzenia tego, jakże wyjątkowego miejsca na mapie Wieliczki, bo warto.

Odwiedź Warzelnie Smaków na Facebook’u - kliknij

artykuł sponsorowany

Zapraszamy na przepiękny Świąteczny Jarmark w Wieliczce - zobacz zdjęcia   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka