.


Opublikowano: 2016-02-19

ZAPRASZAMY NA SPEKTAKL „PÓŁ NA PÓŁ” GRUPY TEATRALNEJ ProjekT


"Mama mi powiedziała: Kiedy umrę, podzielicie się pół na pół. A mama umiera, więc pół na pół!” mówi Jan, starszy z dwójki braci, bohaterów sztuki „Pół na Pół”.

Jordi Sánchez i Pep Antón Gómez tworzą przepełnioną czarnym humorem komedię, która sprawnie przemienia ponury temat spadku po chorej matce w wypełnioną farsowymi elementami wartką historię „z życia”. Nerwowy i przedsiębiorczy Jan (Dominik Cisoń) oraz zatroskany i pozornie niewinny jak anioł Karol (Sebastian Dela) zgodnie twierdzą, że czas mamy na ziemskim padole dobiega końca. A przynajmniej powinien. Co z tego wyniknie i jakie rozwiązanie czeka dwójkę bohaterów oraz co stanie się z tajemniczym spadkiem? O tym przekonamy się 27 lutego w auli Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce o godzinie 18:00.

Grupa teatralna ProjekT
Dominik Cisoń
Sebastian Dela

Obsługa techniczna: Marta Krzak
Reżyseria: Ana Goc

/CKiT/

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022