.


leroy merlinOpublikowano: 2015-12-18

Zatrzymani z narkotykami przy dworcu PKP w Wieliczce


Zatrzymani mężczyźni zostali zauważeni w rejonie przystanku dworca PKP w Wieliczce. Policjantów pełniących służbę w patrolu pieszym nieumundurowanym zaniepokoiło zachowanie trzech mężczyzn stojących na przystanku.

fot. KWP w Krakowie

Mundurowi postanowili przez chwilę obserwować ich. Szybko zorientowali się, że podejrzenie jest uzasadnione. W pewnej chwili dwaj mężczyźni wyjęli z odzieży zawiniątka tj. reklamówkę i słoik, które następnie włożyli do plecaka trzeciego mężczyzny. Policjanci widząc co się dzieje, przystąpili do interwencji. Podczas przeszukania okazało się, że w zawiniątkach włożonych do plecaka znajdują się narkotyki. W reklamówce znajdował się susz z marihuaną i słoiki z zawartością amfetaminy.. Mężczyźni zostali przewiezieni do Komendy Powiatowej w Wieliczce – gdzie wykonywane były z zatrzymanymi czynności, podczas których policjanci znaleźli przy zatrzymanych gotówkę w kwocie ponad 5 tysięcy złotych.Mężczyźni usłyszą zarzuty posiadania środków odurzających.

Noc Bibliotek 2020  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na Noc Bibliotek 2020. Tegoroczna, VI już edycja Nocy Bibliotek, odbędzie się pod hasłem „Klimat na czytanie”.
Noc Bibliotek 2020
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Już 9 października (piątek) o godzinie 19:00 zapraszamy serdecznie do sali kinowej Wielickiej Mediateki na spotkanie autorskie z niezależnymi reporterami Mają i Szymonem pt.: „Nasza droga do klimatu”.
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek