hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-02-09

Zbliża się kolejna rocznica śmierci Janusza Kuliga. Rajdu Memoriału w Wieliczce nie będzie.W sobotę 13 lutego przypada kolejna, siedemnasta już rocznica śmierci Janusza Kuliga - doskonałego kierowcy rajdowego i znakomitego sportowca. Zginął on 13 lutego 2004 roku w Rzezawie na strzeżonym przejeździe kolejowym, który przez tragiczny błąd pozostał otwarty.


W sobotę w kościele parafialnym pod wezwaniem Redemptor Hominis w Łapanowie, rodzinnym miasteczku Mistrza o godzinie 17:00 rozpocznie się msza święta w intencji Janusza Kuliga. Po mszy przejście na pobliski cmentarz, na mogiłę Janusza, następnie łapanowski Rally Fan Center, który pielęgnuje pamięć o Januszu i jego sportowym dorobku, zaprasza do swej siedziby na wspólne wspominanie Mistrza Kuliga. Po raz pierwszy zabraknie p. Jana Kuliga, ojca Janusza, który odszedł 30 listopada 2020 w wieku 80 lat.

W tym roku podobnie jak i w roku ubiegłym nie odbędzie się również największa impreza rajdowa w naszym regionie - Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Jednak jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie być może uda się przeprowadzić RallySprint w Brzegach jak to miało miejsce w 2020 roku. Impreza ta miałaby się odbyć w ostatni weekend marca albo w następny weekend po świętach Wielkiej Nocy. Jednak na chwilę obecną są to informacje jeszcze niepotwierdzone. Wszystko zależy oczywiście od sytuacji epidemicznej i aktualnie obowiązujących obostrzeń.   
likwidacja szkod komunikacyjnych

mrowkaRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka