carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2017-11-09

Zderzenie czołowe, pijany kierowca, trójka dzieci w samochodzie i pięć osób w szpitaluDziś, tj. 9 listopada około godziny 8:00 rano w miejscowości Wola Batorska doszło do wypadku drogowego z udziałem pijanego kierowcy.


Dziś rano w Woli Batorskiej zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe marki Ford i Seat. W wyniku zderzenia aż 5 osób zostało poszkodowanych. Wszystkie te osoby zostały przetransportowane do szpitali. Najcięższych obrażeń doznał kierowca Seata, który w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do jednego z krakowskich szpitali. Trójka dzieci, które również podróżowały Seatem w wieku 10-12 lat zostały przewiezione do szpitala w Prokocimiu. Do czołowego zdarzenia doszło najprawdopodobniej z winy pijanego kierowcy Forda, który miał we krwi ponad 1,3 promila alkoholu. Został zatrzymany przez policję. Droga była zablokowana przez około dwie godziny. Na miejscu pracowały jednostki OSP z Woli Batorskiej, Zabierzowa Bocheńskiego, Niepołomic, JRG Wieliczka oraz pogotowie ratunkowe, LRP i policja.

   Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka