hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-02-26

Zderzenie dwóch samochodów na ul. KościuszkiDziś około godziny 11:00 w Wieliczce, na ul. Kościuszki przy wyjeździe z parkingu sklepu Lidl zderzyły się dwa samochody.


Na miejscu pracowali strażacy z JRG Wieliczka, policja oraz ZRM, przez jakiś czas droga była zablokowana, policja na czas pracy służb zorganizowała objazdy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 78-letni kierujący samochodem marki Ford, wyjeżdżając z parkingu sklepu Lidl nie ustąpił pierwszeństwa 45-letniemu kierowcy jadącemu pojazdem marki Opel w wyniku czego doszło do zderzenia. Na szczęście w zdarzeniu tym nikt nie ucierpiał.   
likwidacja szkod komunikacyjnychRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka