hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-09-29

Zdrowe orzeźwienie dla skórySolne kosmetyki to zawsze dobry upominek. Można je podarować komuś bliskiemu, można też sobie. Z jakiejś okazji lub bez, szczególnie, że w ostatnim czasie na sklepowych półkach oraz w e-sklepie kopalni pojawiła się zupełnie nowa odsłona produktów na bazie solanki. Clean&Care to orzeźwiające trio ogórka, mięty i wielickiej soli.


Najnowsza linia słonych kosmetyków składa się z mydła w płynie, żelu do kąpieli, kremu do rąk oraz żelu antybakteryjnego, który nie tylko doskonale dezynfekuje skórę dłoni, ale też ją odświeża i chroni. Produkty Clean&Care zawierają aż 98% składników pochodzenia naturalnego, a wśród nich czerpaną z wielickich podziemi solankę.
Kosmetyki z solą i solanką można kupić stacjonarnie, w firmowych sklepach kopalni oraz on-line: na www.kopalnia.pl i za pośrednictwem Allegro.

Zdrowe orzeźwienie dla skóry - zobacz zdjęcia   


20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021