.Opublikowano: 2022-03-27

Zdrowie na 5+. Bezpłatne zajęcia dla przedszkolaków od Uzdrowiska Kopalni Soli „Wieliczka”Wielicka kopalnia zaprasza przedszkola z Krakowa oraz powiatu wielickiego do udziału w bezpłatnym programie edukacyjnym „Zdrowie na 5+”. Zajęcia poprowadzą doświadczeni fizjoterapeuci, którzy zachęcą najmłodszych do zdrowotnej profilaktyki. Zapisy ruszają już 28 marca. Ilość miejsc ograniczona.


Jak działa układ oddechowy i jak o niego dbać? Czym jest alergia? Dlaczego tak ważne jest czyste powietrze i na czym polega sztuka prawidłowego oddychania? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znają fizjoterapeuci, którzy na co dzień pracują w podziemnym uzdrowisku.

Interaktywne zajęcia pełne są gier, quizów, ćwiczeń oddechowych i relaksacyjnych. Program spotkań przekonuje przedszkolaki do aktywnego spędzania czasu, a także – poprzez zabawę, dostarcza mnóstwa pożytecznej wiedzy o zdrowym stylu życia. Zajęcia trwają ok. 45 minut.

Zainteresowane akcją przedszkola mogą rezerwować zajęcia od poniedziałku 28 marca, dzwoniąc pod numer telefonu 12 278 73 70 (w godz. 8.00-15.00) lub pisząc na adres: 5+@kopalnia.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Fizjoterapeuci z Uzdrowiska Kopalnia Soli „Wieliczka” odwiedzą najmłodszych w dniach 4-13 kwietnia. Udział w programie „Zdrowie na 5+” jest bezpłatny, a zajęcia dedykowane są dzieciom w wieku 5-6 lat. Szczegóły: www.kopalnia.pl/zdrowie-na-5-plus

Zdrowie na 5+. Bezpłatne zajęcia dla przedszkolaków od Uzdrowiska Kopalni Soli „Wieliczka” - zobacz zdjęcia


   
3 Maja


 


20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021