carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-02-25

Zdrowy kręgosłup w Mieście Kobiet - relacja


Kolejne spotkanie z cyklu MIASTO KOBIET poprowadziła Dorota Hetmańczyk-Żuchalska – instruktor rekreacji ruchowej i pasjonatka zdrowego stylu życia, przybliżając tematykę „zdrowego kręgosłupa”.

Kolejne spotkanie w Mieście Kobiet / fot. Eva Hajduk CKiT

Prowadząca pokazała uczestniczkom warsztatów proste ćwiczenia rozciągające, wpływające na utrzymanie właściwej postawy ciała, które można samodzielnie wykonywać w domu. Zdradziła ponadto tajniki autorelaksacji, która regularnie stosowana nie tylko pozytywnie wpływa na kondycję, szczególnie naszych pleców, ale również polepsza samopoczucie i odpręża.


.......  Miasto Kobiet to cykl comiesięcznych spotkań, których adresatem są kobiety. Poruszane są tematy, na które kobiety rozmawiają na co dzień. Rozmawiamy o kulturze, zdrowiu, modzie, urodzie, finansach, relacjach, sprawach dotyczących domu, kuchni i ogrodu, o tym wszystkim co nas dotyczy i dzieje się wokół nas; czasem poważnie, a czasem na wesoło, przy kawie i herbacie. Zastrzyk pozytywnej energii gwarantowany.

Ostatnia sobota miesiąca/ godz.17.00
Wstęp 5 zł  

FILMOWE PODDASZE – piątkowe popołudnia z dobrymi filmami

 

Zdrowy kręgosłup w Mieście Kobiet - relacja - zobacz zdjęcia

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021