carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-08-28

Żegnajcie wakacje z Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce


Wszyscy dobrze wiemy, że na wakacjach czas pędzi szybciej niż zwykle – szczególnie wtedy, gdy spędza się go bardzo przyjemnie. Tegoroczne Wakacje z Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce upłynęły pod znakiem przydatnej nauki, żywiołowej zabawy, słonecznej pogody i nie mniej słonecznych nastrojów.

fot. CKiT

Na dzieci jak zwykle czekała moc atrakcji, m. in. rejs po Wiśle połączony z wykładem o ekologii, zajęcia na basenie i w Parku Linowym, wizyta w krakowskim Ogrodzie Doświadczeń, pasjonujące warsztaty FIZYKA BALONIKA, zajęcia dotyczące zjawiska rozszczepienia światła, a także szkolenie poświęcone świadomemu i bezpiecznemu korzystaniu z internetu. Jak zawsze znalazło się miejsce na kreatywne zajęcia manualne, energiczną zabawę oraz pyszny poczęstunek. Na koniec dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książki, które jeszcze długo będą im przypominać o wakacyjnych przygodach. Do zobaczenia za rok!

/CKiT/

Żegnajcie wakacje z Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce - zobacz zdjęcia

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka