hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2020-01-21

Złodzieje z Krakowa na gościnnych występach w Niepołomicach16 stycznia, niepołomiccy policjanci zostali wezwani do jednego ze sklepów, który został okradziony. Według pracownika sklepu miało tego dokonać 2 mężczyzn oraz kobieta. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwanie sprawców. Podczas penetracji terenu, w rejonie stacji PKP zauważyli trzy osoby, odpowiadające rysopisom.


Na widok mundurowych sprawcy podjęli ucieczkę, jednakże po krótkim pościgu, wszyscy zostali zatrzymani i doprowadzeni do komisariatu. W trakcie przeszukania, okazało się że złodzieje ukradli artykuły spożywcze, w tym znaczną ilość alkoholu na łączną kwotę około 1tys.zł. Ponadto jeden z zatrzymanych miał przy sobie dowód osobisty innej osoby, który został utracony w wyniku przestępstwa. Po wylegitymowaniu całej trójki okazało się również, że jeden ze sprawców był poszukiwany do odbycia kary pobawienia wolności za kradzieże. Skradziony towar sklepowy w całości został odzyskany. Sprawcy przestępstwa to dwóch mężczyzn w wieku 33 oraz 36 lat a także 28- letnia kobieta. Wszyscy są mieszkańcami Krakowa. Nie wykluczone, że sprawcy ci dokonywali również kradzieży w innych miastach, gdyż właśnie w taki sam sposób działała grupa okradająca sklepy na terenie Krakowa. Za przestępstwo kradzieży, sprawcom grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

KPP Wieliczka   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka