hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2020-01-22

Zmarła Pani Zofia Batko - emerytowany skarbnik Miasta. Jutro odbędzie się pogrzeb.Z głębokim smutkiem i żalem informujemy, że 20 stycznia 2020 roku, zmarła Pani Zofia Batko, Skarbnik Miasta i Gminy Wieliczka, Honorowy Obywatel Królewskiego Górniczego Wolnego Miasta Wieliczka. Swoja służbę publiczną rozpoczęła 54 lata temu, a blisko 30 lat - nieprzerwanie pełniła funkcję Skarbnika Miasta i Gminy Wieliczka.


Żadne przedsięwzięcie realizowane w gminie Wieliczka nie doszłoby do skutku, gdyby nie aprobata Pani Skarbnik, jej sugestie i wsparcie merytoryczne w kwestiach finansowych podparte doświadczeniem i ogromem wiedzy, które wykorzystywała zawsze dla dobra mieszkańców.Serdeczna, życzliwa, całe życie z poświęceniem pracowała na rzecz lokalnej wspólnoty samorządowej. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci...

W dniu 23 stycznia 2020 r. /czwartek/ o godz. 12.00 w kościele parafialnym św. Klemensa w Wieliczce odbędzie się msza pogrzebowa śp. ZOFII BATKO, Skarbnika Miasta i Gminy Wieliczka, HONOROWEGO OBYWATELA KRÓLEWSKIEGO GÓRNICZEGO WOLNEGO MIASTA WIELICZKA, a następnie w kondukcie żałobnym odprowadzenie zmarłej na cmentarz komunalny w Wieliczce.

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”.

UMiG Wieliczka   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka