carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-10-02

Zmiany organizacyjne w Komendzie Powiatowej Policji w Wieliczce


Wczoraj o godz. 15:00 z udziałem I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Marek Woźniczka odbyła się uroczystość wprowadzenia na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce mł. insp. Roberta Strzeleckiego.

fot. KPP w Wieliczce

Decyzją Małopolskiego Komendanta Policji w Krakowie nadinsp. Mariusza Dąbek mł. insp. Robert Strzelecki pełni obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce z dniem 1 października br.

Podczas uroczystości starosta wielicki, przedstawiciele władz samorządowych oraz policjanci i pracownicy pożegnali dotychczasowego Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce mł. insp. Krzysztofa Kühla, który po ponad 32 latach nienagannej pracy przejdzie na zasłużoną emeryturę.

Warto przypomnieć, że mł. insp. Krzysztof Kühl przez wiele lat związany był z Komisariatem w Niepołomicach. Był także dzielnicowym dla Miasta Niepołomice. W 1999 roku zaczął pracę w Komendzie Powiatowej Policji w Wieliczce. W latach 2000 – 2003 pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego. W roku 2003 zajął stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji. Trzy lata później został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce.

Podziękowania złożono także mł. insp. Markowi Abramowicz, który zajmował stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce a z dniem 1 października br. został powołany na stanowisko Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Zmiany organizacyjne w Komendzie Powiatowej Policji w Wieliczce - zobacz zdjęcia

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022