carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2011-05-27

Zobacz zbliżające się imprezy w Wieliczce i okolicy


Rozpoczyna się gorący okres jeśli chodzi o różnego rodzaju imprezy, festyny i tym podobne wydarzenia kulturalne w naszym rejonie. Zapraszamy zatem do naszego działu „Imprezy” gdzie zamieściliśmy kalendarz imprez najbliższe tygodnie.

Już dziś rozpoczynają się tegoroczne XX Dni Niepołomic, jutro natomiast w Domu Ludowym przy ulicy Krzyszkowickiej 5c w Wieliczce dobędzie się Koncert z Okazji Dnia Matki. Najbliższa niedziela przede wszystkim V Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych odbywający się na dziedzińcu Zamku Żupnego w Wieliczce. Jednak tego dnia odbędą się również inne atrakcje zwłaszcza dla dzieci. Po szczegóły zapraszamy do naszego działu „Imprezy” wystarczy kliknąć w tym miejscu.Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku  
Data: 18.09.2021
Lokalizacja: Raciborsko

W sobotę 18 września w Raciborsku odbędzie się Morsztyn Barok Festiwal poświęcony polskiej kulturze baroku: muzyce, literaturze, obyczajom oraz kuchni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 18:00 do kościoła Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Raciborsku.
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza  
Data: 12.09.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wraz z Mediateką - Biblioteką Miejską w Wieliczce zapraszają na drugą edycję Dnia z Historią Średniowiecza pn. „Wehikuł Czasu”, który odbędzie się w niedzielę września przed Wielicką Mediateką.
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza