hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2014-11-20

Zostań Mikołajem - weź udział w mikołajkowej zbiórce dla dzieci z ubogich rodzin


Zbliżają się święta - kres rodzinny, w którym obdarowujemy się nawzajem, sprawiając sobie wiele powodów do radości, zwłaszcza dzieciom...

 
Niestety nie każdą rodzinę stać na to, aby najmłodszym zapewnić podstawowe środki do życia, a co dopiero mówić o prezentach mikołajkowych... Dlatego Ochotnicza Straż Pożarna we współpracy z Miejsko Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz Agencją Niań i Opiekunek w Wieliczce postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zorganizować akcję, dzięki której będziemy mogli zobaczyć radość w oczach dzieci, które na to zasługują jak nikt inny.

Zjednoczmy siły, bo razem możemy więcej!

Prosimy o wpłaty na rachunek bankowy 23 8619 0006 0010 0200 0097 0001 z dopiskiem "Zostań Mikołajem! Pomóż dzieciom z ubogich rodzin".

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!!!

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021