hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-11-30

Zostań przewodnikiem po Kopalni Soli „Wieliczka”Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na kurs przewodnicki. Zajęcia prowadzone będą w I kwartale 2022. Szczegółowe informacje można uzyskać wysyłając maila na adres przewodnik@kopalnia.pl, dzwoniąc pod numer telefonu 697 100 011 lub odwiedzając serwisy internetowe www.kopalnia.pl i www.kopalniawieliczka.eu. Termin nadsyłania aplikacji mija 27 grudnia.


Kurs dla kandydatów na przewodników to seria specjalistycznych wykładów oraz zajęć praktycznych. Uczestnicy zapoznają się m.in. z zagadnieniami z zakresu historii, historii sztuki, archeologii, geologii. Poznają dawne i współczesne techniki górnicze, a także zgłębią zasady bezpiecznego funkcjonowania kopalni. Zajęcia prowadzone są w języku polskim. Pełna cena kursu wynosi 500 zł, dla osób władających dwoma językami obcymi – 250 zł. Osoby, które postanowią podpisać 2-letnią umowę lojalnościową, będą mogły wziąć udział w kursie bezpłatnie (szczegółowe informacje podczas rozmowy wstępnej).

Kogo szukamy?

Ludzi otwartych i ciekawych świata, dyspozycyjnych i… lubiących długie spacery, albowiem trasa zwiedzania to solidne 3,5 km. Czekamy na osoby w różnym wieku (musisz być pełnoletni), które chcą oprowadzać po wielickich podziemiach po polsku lub w językach obcych (konieczny certyfikat językowy).

Czego dokładnie od Ciebie oczekujemy?

• komunikatywności
• umiejętności interpersonalnych
• dyspozycyjności
• zaangażowania i chęci do nauki
• wysokiej kultury osobistej oraz kultury języka

Bywasz nieśmiały? Marzysz jednak, aby oprowadzać po wielickiej kopalni? Przewodnictwo uczy pewności siebie, dobrej organizacji, otwartości na ludzi. Spróbuj swoich sił na kursie – świat należy do odważnych!

Co zyskujesz?

• zatrudnienie w unikatowym i prestiżowym obiekcie z Listy UNESCO, w solidnej i odpowiedzialnej firmie z ponad 700-letnimi tradycjami
• elastyczny czas pracy – oprowadzanie po kopalni bez trudu połączysz z już posiadanym etatem czy nauką
• szczegółową wiedzę o jednym z najcenniejszych polskich zabytków
• gwarancję spotkań z ciekawymi, a bywa, że i sławnymi ludźmi z całego świata
• pracę w ruchu: żadnego siedzenia za biurkiem!
• przynależność do braci przewodnickiej, która swoje początki bierze od górników oprowadzających takie znakomitości jak Chopin czy Piłsudski

Szczegółowe informacje wraz z treścią klauzuli RODO w zakresie danych osobowych przetwarzanych w związku z rekrutacją i udziałem w kursie na: www.kopalnia.pl oraz www.kopalniawieliczka.eu.   


20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021