hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2022-01-03

Zostań strażakiem! OSP Wieliczka ogłasza nabór.Ochotnicza Straż Pożarna w Wieliczce ogłasza nabór dla osób, które chcą dołączyć do jednostki. Druhowie z OSP Wieliczka zapraszają wszystkich chętnym zarówno mieszkańców Wieliczki jak i okolic w wieku od 16 do 55 lat, którzy nie posiadają przeciwwskazań zdrowotnych do pełnienia służby w ochotniczej straży.


SPOTKANIE ORGANIZACYJNE odbędzie się w remizie OSP Wieliczka przy ulicy Batorego 15 (wejście od ul. Limanowskiego) w sobotę 15 stycznia o godz. 10:00.

Podczas tego spotkania przybyłe osoby otrzymają informacje na temat funkcjonowania OSP Wieliczka oraz tego jak wygląda służba strażaka OSP. Będzie również czas na zadawanie pytań. Po spotkaniu nastąpi możliwość złożenia deklaracji chęci przystąpienia w szeregi OSP Wieliczka. Szczegóły na plakacie poniżej.   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021