hyundai


.


leroymerlin


Opublikowano: 2023-01-11

Zwłoki mężczyzny znalezione w Gdowie. W sprawie zatrzymano 7 osób.We wtorek 10 stycznia około godziny 14:00 w jednym z mieszkań w Gdowie znalezione zostały zwłoki 53-letniego mężczyzny – obywatela Ukrainy z licznymi obrażeniami głowy. Kryminalni z Wieliczki zatrzymali już kilka osób w tej sprawie.


53-latek został znaleziony w mieszkaniu, które wynajmował. Obrażenia na zwłokach mężczyzny wskazują na to, że do jego śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie. Do sprawy zostało zatrzymanych 7 osób, których ewentualny udział w śmierci mężczyzny będzie wyjaśniać Prokuratura Rejonowa w Myślenicach. Zatrzymano 6 obywateli Ukrainy oraz jednego Polaka.

Jak informuje wielicka policja: na miejscu zdarzenia czynności wykonywali policjanci kryminalni i dochodzeniowo śledczy z wielickiej komendy jak również kryminalni oraz technicy z KWP w Krakowie oraz Komendy Miejskiej w Krakowie. Czynności na miejscu nadzorowała prokurator Prokuratury Rejonowej w Myślenicach. Śledztwo w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Myślenicach.


   
kabaret jurki

Dbaj o zdrowie  
27|01|2023


35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022