carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-06-29

Życie zaczyna się po 50-tce - relacja ze Smakowitego Czwartku


 „Życie zaczyna się po 50-tce” – tę starą prawdę mogliśmy przypomnieć sobie za sprawą pań z Koła Gospodyń Wiejskich BRZEGI, które - jako KOBIETY WIELU TALENTÓW - wystąpiły w czerwcowej edycji SMAKOWITYCH CZWARTKÓW.

fot. CKiT/Agnieszka Rogalska

W pełnym humoru i znanych melodii występie kabaretowym gospodynie z przymrużeniem oka podeszły do spraw związanych z dojrzałością i udowodniły, że na realizację marzeń nigdy nie jest za późno.

Oczywiście – jak zawsze przy okazji SMAKOWITYCH CZWARTKÓW – mogliśmy delektować się przygotowanymi przez gospodynie z Brzegów wypiekami, które w towarzystwie sezonowych truskawek oraz wyśmienitej kawy i herbaty stanowiły idealne dopełnienie „smakowitego” spotkania.

CKiT


Życie zaczyna się po 50-tce - relacja ze Smakowitego Czwartku - zobacz zdjęcia

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022