.
Reklama na WieliczkaCity.pl


WieliczkaCity.pl oferuje Państwu wzmocnienie pozycji Waszej firmy nie tylko na rynku gminnym czy powiatowym, ale również na szerszą skalę. Dzięki nowoczesnej reklamie internetowej jaką oferuje WieliczkaCity.pl mogą Państwo w prosty sposób wypromować swoją firmę i pozyskać nowych klientów.


 
   ..  
     
 
     

Co oferujemy?
Najczęściej wybieranymi przez klientów formami reklamy są banery reklamowe oraz artykuł sponsorowany. Artykuł sponsorowany jest niewątpliwie atrakcyjną reklamą, zwłaszcza, że pojawia się on również na naszym profilu na Facebooku, gdzie mamy ponad 9600 fanów. Oferujemy różne formy reklamy i staramy się dostosowywać do potrzeb klientów. Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Warto...

Skontaktuj się z nami! 
Chcesz nawiązać z nami współpracę w zakresie reklamy? Masz dodatkowe pytania lub chcesz nam zaproponować swoją formę reklamy na naszym portalu? Zapraszamy do kontaktu z nami, jesteśmy otwarci na różnego rodzaju współpracę. 
Jesteś zainteresowany reklamą na naszym portalu? Przedstaw nam swoje oczekiwania i zakres reklamy, a my prześlemy Ci cennik i indywidualną ofertę reklamową dostosowaną do Twoich potrzeb!


reklama@wieliczkacity.pl