.

dacia

dacia

Obecnie jesteś w: Wieliczka City » Reklama

Reklama


Portal WieliczkaCity.pl oferuje Państwu wzmocnienie pozycji Waszej firmy nie tylko na rynku powiatowym, ale również na szerszą skalę. Dzięki nowoczesnej reklamie internetowej, jaką oferuje WieliczkaCity.pl mogą Państwo w prosty sposób wypromować swoją firmę i pozyskać nowych klientów. Znaczna, część użytkowników przeglądających strony portalu Wieliczka City pochodzi z wielu różnych części kraju, a nawet zza granicy! 

Marketing i reklama w ostatnich latach uległy niewątpliwie sporym zmianom. Jak dawniej potencjalni klienci poszukiwali firmy czy potrzebnych im produktów? Szukali w książce telefonicznej, telegazecie, pytali znajomych albo przeszukiwali gazety. Jak to wygląda dzisiaj? Dzisiaj służy im do tego Internet – niewątpliwie jedyne, największe i najpopularniejsze źródło wszelkich informacji. Musi w tym coś być skoro coraz częściej największe wydawnictwa decydują się wydawać swoje tytuły również w Internecie w wersji elektronicznej. Papierowe gazetki to już przeszłość. Nie trać pieniędzy na papierową reklamę w gazetkach, których jest pełno po sklepach i prawdopodobnie po śmietnikach. Wyprzedź swoją konkurencję i bądź nowoczesny, zapoznaj się z nowoczesną ofertą reklamową portalu Wieliczka City.
 
   ..  
     
 
     
 
     
 


Skontaktuj się z nami! 

Chcesz nawiązać z nami współpracę w zakresie reklamy? Masz dodatkowe pytania lub chcesz nam zaproponować swoją formę reklamy na naszym portalu? Zapraszamy do kontaktu z nami, jesteśmy otwarci na różnego rodzaju współpracę. Jesteś zainteresowany reklamą na naszym portalu? Przedstaw nam swoje oczekiwania i zakres reklamy, a my prześlemy Ci cennik i indywidualną ofertę reklamową dostosowaną do Twoich potrzeb!
 ..
   
reklama@wieliczkacity.pl
Miasto Kobiet w Wieliczce  
Data: 05 marca 2017 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Początek marca nieodzownie związany jest ze świętem wszystkich kobiet. 5 marca Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka zaprasza do Centrum Kultury i Turystki w Wieliczce na trzecią odsłonę projektu MIASTO KOBIET
Miasto Kobiet w Wieliczce
25. Finał WOŚP w Wieliczce  
Data: 15 stycznia 2017 r.
Lokalizacja: Wieliczka

15 stycznia po raz kolejny zagramy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy; od godz. 15:00 będzie czekać na Was wiele atrakcji. m.in. koncerty oraz występ gościa specjalnego – Mateusza Ziółko, pokazy sportowe, warsztaty dla dzieci oraz słodki poczęstunek przygotowany przez Koła Gospodyń Wiejskich.
25. Finał WOŚP w Wieliczce
Wieliczka na rajdowo  
Data: 15 stycznia 2017 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Już 15 stycznia 2017r. zapraszamy wszystkich w imieniu Automobilklubu Galicyjskiego i Automobilklubu Południowego na 25. Finał WOŚP "Wieliczka na rajdowo".
Wieliczka na rajdowo