.
Opublikowano: 2018-08-23

Usiłowanie zabójstwa w Niepołomicach. 65-letnia kobieta chciała nożem zabić swojego męża.18 sierpnia 2018 roku około godz. 15.15 dyżurny Komisariatu Policji w Niepołomicach otrzymał zgłoszenie dotyczące usiłowania zabójstwa. Jak ustalono nietrzeźwa 65-letnia kobieta ugodziła nożem w brzuch swojego 64-letniego męża.


W wyniku zadanego ciosu mężczyzna doznał obrażeń w postaci rany kłutej nadbrzusza o szerokości 4 cm. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala im. Żeromskiego w Krakowie w stanie ciężkim, stabilnym. Zatrzymaną 65-letnią kobietę decyzją prokuratora pod zarzutem usiłowania zabójstwa osadzono w policyjnym areszcie. W trakcie czynności zabezpieczono nóż kuchenny. Kobieta przyznała się do usiłowania zabójstwa.

W poniedziałek 20 sierpnia 2018 roku na wniosek prokuratora Sąd zastosował w stosunku do podejrzanej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

KPP Wieliczka   

Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców: młodzież 16+, nauczycieli, pedagogów, rodziców, dorosłych, seniorów na trzecie spotkanie w cyklu "Rozmowy przy wspólnym stole", pod hasłem: CYBERPRZEMOC – JAK JEJ PRZECIWDZIAŁAĆ? Wielicka Mediateka, 6 marca 2019 roku, o godzinie 18:00.
Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Wieliczki, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce oraz Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają na cykl wydarzeń organizowanych w ramach Tygodnia Zgody we współpracy z Fundacją Autonomia oraz Ośrodkiem Badań nad Mediami Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie pod hasłem: „ALFABET ZGODY”, 6 marca 2019 r.
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.