.


leroy merlin


kabaret

Zdrowie i uroda

 • F.U.H. OPT-AL Jakub Karolak

  F.U.H. OPT-AL Jakub Karolak

  Firma Usługowo - Handlowa OPT - AL to firma z tradycjami. Oferujemy najwyższej jakości usługi, a także markowe szkła i oprawy do okularów najlepszych firm. Działalnością naszej firmy kierują bowiem zasady: Rzetelność, Solidność i Uczciwość.
 • Pracownia protetyczno - ortodontyczna Mariusz Moskal

  Pracownia protetyczno - ortodontyczna Mariusz Moskal

  Firma jako pierwsza w Małopolsce wykonuje nakładki Clear Aligner korygujące wady zgryzu. Mariusz Moskal ma blisko 25 - letnie doświadczenie w protetyce i ortodoncji. Posiada niezbędne certyfikaty i atestowane materiały.
 • Estetic-Dent

  Estetic-Dent

  Gabinet Stomatologiczny. Kompleksowe leczenie dorosłych i dzieci
 • NZOZ Kopalnia Soli Wieliczka Podziemny Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy

  NZOZ Kopalnia Soli Wieliczka Podziemny Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy

  W Kopalni Soli "Wieliczka", miejscu unikatowym na skalę światową, działa Podziemny Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy. Ośrodek wyróżnia się prowadzeniem nowatorskiej rehabilitacji i leczenia schorzeń układu oddechowego w oparciu o najlepsze wzorce współczesnej medycyny, wykorzystując naturalny mikroklimat podziemnych komór solnych, który jest niemożliwy do odtworzenia na powierzchni ziemi. Mikroklimat kopalni cechuje wyjątkowa czystość bakteriologiczna, bogactwo mikroelementów, (m.in. chlorek sodu, jony magnezu i wapnia), brak alergenów, zanieczyszczeń oraz szkodliwego promieniowania, a także izolacja od czynników zewnętrznych. Podziemny Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy jest kontynuatorem tradycji uzdrowiskowej i osiągnięć naukowych prof. Mieczysława Skulimowskiego w dziedzinie subterraneoterapii i zajmuje się organizacją pobytów rehabilitacyjno-leczniczych w podziemnych komorach.
 • PPUH

  PPUH "RENMAR" -Zakład Optyczny

  Głównym celem działania naszych salonów optycznych jest zaspokojenie potrzeb każdego klienta, nawet tego bardzo wymagajacego. Aby sprostać temu zadaniu przygotowaliśmy dla Państwa bardzo duży wybór opraw okularowych. W naszej ofercie dostępna jest szeroka gama szkieł korekcyjnych i progresywnych światowych firm optycznych. REALIZUJEMY RECEPTY NFZ

  Ponadto:
  - Posiadamy stałe zniżki dla emerytów i rencistów.
  - Do każdej zakupionej pary okularów dokładamy futerał i ściereczkę GRATIS!
 • Lulu Szkoła Rodzenia

  Lulu Szkoła Rodzenia

  Zajęcia w naszej szkole są prowadzone przez kompetentny zespół, w skład którego wchodzą dyplomowana położna z długoletnim stażem pracy na oddziałach położniczych i doświadczeniem pedagogicznym, magister fizjoterapii i instruktorka fitness, dietetyczka oraz ratownik medyczny. Znamy i wykorzystujemy najnowsze standardy i stale się dokształcamy, nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim by móc przekazać Wam informacje oraz umiejętności istotne, by poczuć się bezpiecznie i pewnie. Akceptujemy karty Benefit Systems.
 • EXTRAMDICA

  EXTRAMDICA

  Specjalistyczne gabinety medyczne.
Strona: 1 2