.

Dodaj firmę do kataloguW tym miejscu znajduje się formularz, który trzeba wypełnić zgłaszając firmę do Katalogu Firm Wielickich portalu WieliczkaCity.pl. Zgłoszenie firmy jest bezpłatne. Losowo wybrane firmy będą się pojawiały na stronie głównej portalu w dolnej jego części. Zgłoszenie firmy do katalogu to przede wszystkim szansa na zdobycie większej  ilości klientów. Dodatkowo mieszkańcy miasta Wieliczka oraz okolic będą mogli w łatwy sposób odszukać na naszym obszarze interesującą ich firmę.

Informacje dotyczące osoby dodającej firmę do katalogu


Imię *
Nazwisko *
E-mail *
Stanowisko *Informacje o zgłaszanej firmie


Nazwa firmy *
Kategoria *
NIP *
Adres firmy *
Miejscowość *
Kod pocztowy
*
Telefon 1 *
Telefon 2
Fax
E-mail *
Skype/gg
Strona www
Dodaj logo firmy (max. 1MB)
Opis firmy *
Wyróżnienia i certyfikaty
Produkty i usługi *
Godziny otwarcia *
Zdjęcie 1 firmy (max. 1MB)
Zdjęcie 2 firmy (max. 1MB)
Zdjęcie 3 firmy (max. 1MB)
Zdjęcie 4 firmy (max. 1MB)


Zaznacz aby potwierdzić wszystkie poniższe podpunkty:
» Zapoznałem/łam się z regulaminem i wpełni go akceptuję.
» Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu niezbędnym do korzystania z serwisu oraz celach marketingowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883). » Jestem właścicielem firmy lub osobą upoważnioną do dodania firmy do katalogu.
»  Oświadczam, że wszystkie wypełnione pola formularza są zgodne z prawdą.Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

UWAGA! Prosimy o uważne wypełnienie formularza, ponieważ zgłoszenia niekompletne np. bez dokładnego adresu firmy czy poprawnego NIPu nie będą dodawane do Wielickiego Katalogu Firm.