.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2014-09-09

Wernisaż wystawy „W dolinie Białki” Grupy Twórczej „W wolnej chwili”


W sobotnie popołudnie w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce odbył się wernisaż poplenerowej wystawy Grupy Twórczej „W wolnej chwili”.

fot. CKiT/A. Rogalska

Artyści działający pod patronatem CKiT zaprezentowali prace powstałe podczas warsztatów w malowniczej scenerii Białki Tatrzańskiej, które odbyły się na początku czerwca tego roku. Tematem przewodnim wystawy jest „człowiek i jego przestrzeń”. Ukazuje ona prace o różnorodniej tematyce: pejzaże, kwiaty, żywioły, taniec, pasja, miłość, przyjaźń, samotność, czas. Uroczyste otwarcie uświetnił występ Kapeli Mietniowskiej w wykonaniu, której usłyszeliśmy wiele znanych szlagierów w nowych, oryginalnych aranżacjach.

Wystawę „W dolinie Białki” można oglądać w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce do 1.102014. r. Serdecznie zapraszamy !

CKiT

Wernisaż wystawy „W dolinie Białki” Grupy Twórczej „W wolnej chwili” - zobacz zdjęcia

Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020
Spotkanie autorskie z Arturem Andrusem  
Data: 7 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Wraz z początkiem 2020 roku powracamy z cyklem LITERACKIE WIDNOKRĘGI.
Spotkanie autorskie z Arturem Andrusem