.
wse

wse


Opublikowano: 2018-05-21

Zoo Smaki - sklep zoologiczny w Wieliczce zaprasza!Zoo Smaki to sklep dla miłośników zwierząt tych kudłatych i futrzanych , dla skrzydlatych, pływających , szczekających i miauczących.


W naszym sklepie znajdą Państwo karmy dla psów i kotów renomowanych firm , dla psów i kotów szczególnie wymagających, wrażliwych i kapryśnych.

W naszej ofercie oczywiście mamy akcesoria : smycze, obroże, szelki, szczotki, klatki, transportery , legowiska ,zabawki, a również kosmetyki , suplementy diety, odżywki i wiele, wiele innych cudowności dla naszych milusińskich .

Serdecznie zapraszamy!

Jesteśmy dla Was od poniedziałku do piątku , od 9 00 do 17 00 a w soboty od 9 00 do 14 00.

Adres:
Wieliczka, ul. Juliusza Słowackiego5b
Tel.508 700 404

Mail: zoosmaki@onet.pl
fb: https://www.facebook.com/zoosmaki/

artykuł sponsorowany   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Koncert na 10 głosów  
Data: 21 września 2019
Lokalizacja: Wieliczka

21 września o godz. 19.00 na Rynku Górnym w Wieliczce usłyszymy najsłynniejsze arie i duety z oper i operetek - kompozycje G. Verdiego, S. Moniuszki, G. Bizeta, G. Rossiniego, J. Straussa, E. Kalmana, F. Lehara oraz wielu innych słynnych twórców w wykonaniu wybitnych artystów scen operowych i operetkowych.
Koncert na 10 głosów