.
Opublikowano: 2023-01-17

W centrum Wieliczki zaparkował na pasach utrudniając przy okazji przejście chodnikiemDosłownie przed chwilą na naszą skrzynkę trafiło przesłane przez czytelniczkę zdjęcie kolejnego mistrza parkowania. Tym razem kierowca postanowił w centrum miasta zaparkować na środku przejścia dla pieszych mocno utrudniając przy okazji przejście chodnikiem.


Nasza galeria wielickich mistrzów parkowania cały czas się powiększa. W tym przypadku kierowca zaparkował na środku przejścia dla pieszych i najprawdopodobniej poszedł szukać rozumu, bo inaczej nie można tego nazwać. Do takiego „ciekawego” parkowania doszło dziś na skrzyżowaniu ulicy Sikorskiego i Plac Kościuszki, 17 stycznia o godz. 13:20. Za przesłane zdjęcie dziękujemy!35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022