hyundai


.mazda

Opublikowano: 2022-04-21

Zatrzymuje się tak, że dzieci nie mogą swobodnie przejść chodnikiem do szkołyNasza galeria wielickich mistrzów parkowania wzbogaciła się o kolejnego miSZCZa, który nie potrafi parkować poprawnie i w ogóle go nie interesuje, że piesi nie mogą przejść po chodniku, ponieważ samochód zatrzymał się na całej jego szerokości. Nie zostało nawet 10 centymetrów dla pieszych, a gdzie tam do ustawowego 1,5 metra.


Dziś do naszej skrzynki odbiorczej trafiło kolejne zdjęcie od czytelnika, na którym widać jak samochód blokuje chodnik w godzinach porannych w rejonie przejścia dla pieszych w okolicy Szkoły Podstawowej nr 3 – wtedy właśnie najwięcej dzieci zmierza tamtędy do szkoły.


   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021