.


kabaret
Przejdź do kolejnych stron:

Dzień Świętej Barbary to dla górników najważniejsze święto. Górnicy z wielickiej Kopalni Soli „Wieliczka” uczcili Barbórkę 3 grudnia. Święto rozpoczęło się uroczystą mszą św. w kaplicy św. Kingi której przewodniczył nuncjusz apostolski w naszym kraju abp Salvatore Pennacchio. Po zakończeniu modlitwy górnicy wraz z zaproszonymi gośćmi przeszli do komory Warszawa, gdzie 125 m pod ziemią odbyła się akademia, podczas której odznaczono zasłużonych pracowników kopalni. 

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020