.


wse

kabaret
Przejdź do kolejnych stron:

Dzień Świętej Barbary to dla górników najważniejsze święto. Górnicy z wielickiej Kopalni Soli „Wieliczka” uczcili Barbórkę 3 grudnia. Święto rozpoczęło się uroczystą mszą św. w kaplicy św. Kingi której przewodniczył nuncjusz apostolski w naszym kraju abp Salvatore Pennacchio. Po zakończeniu modlitwy górnicy wraz z zaproszonymi gośćmi przeszli do komory Warszawa, gdzie 125 m pod ziemią odbyła się akademia, podczas której odznaczono zasłużonych pracowników kopalni. 

Muzyczna Barbórka w Mediatece  
Data: 4 grudnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Już 4 grudnia w Wielickiej Mediatece odbędzie się Muzyczna Barbórka. O godzinie 19:00 w sali kinowej rozpocznie się koncert rumuńskich artystów z Satu Mare. Zagrają: George Negrea i Diu Osan. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa fotografii Bogumiła Krużla: "Wieliczka - Królewskie Miasto Skarbów".
Muzyczna Barbórka w Mediatece
Andrzejki z muzyką na żywo i chilli  
Data: 29-30 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W piątek odbędą się dwa koncerty, O godzinie 20.00 na scenie pojawi się zespół Czyli.MY z jednym setem, a następnie bluesowa formacja Bluesfera.
Andrzejki z muzyką na żywo i chilli
Mamma Mia: Relacje między rodzeństwem  
Data: 26 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Bez wątpliwości przyjście na świat nowego członka rodziny to wielka radość dla wszystkich domowników. Często zdarza się jednak , że młodsza siostra lub brat budzą w starszym rodzeństwie mieszane uczucia.
Mamma Mia: Relacje między rodzeństwem