.


kabaret
Przejdź do kolejnych stron:

W czwartek 7 listopada w komorze Warszawa wielickiej kopalni soli, odbyła się druga już edycja konkursu „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ!”. Na scenie, 125 m pod ziemią, wystąpili utalentowani uczniowie małopolskich szkół podstawowych. Konkurs odbył się pod patronatem Piotra Ćwika- Wojewody Małopolskiego, Zbigniewa Zarębskiego- Prezesa Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” S.A. i Damiana Koniecznego- Prezesa Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” Trasa Turystyczna. Na naszej stronie można znaleźć obszerną fotorelację z tego wydarzenia.

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020