.wse


Opublikowano: 2015-06-29

Dwunasta edycja „Z komputerem za pan brat” zakończona!


W tym tygodniu w wielickiej bibliotece odbyło się spotkanie podsumowujące dwunastą edycję warsztatów komputerowych dla seniorów „Z komputerem za pan brat”. W wiosennej edycji wzięło udział 18 seniorów pragnących „zaprzyjaźnić” się z komputerem

fot. PiMBP w Wieliczce

Dwunasta edycja warsztatów komputerowych prowadzona była przez bibliotekarki – Karinę i Małgosię. Warsztaty miały na celu przełamywanie barier związanych z zastosowaniem nowoczesnych technik komputerowych, rozwój kreatywności oraz nabycie umiejętności praktycznego wykorzystania nowoczesnych technik informatycznych i komunikacyjnych. Seniorzy uczyli się w dwóch grupach o nadanych przez siebie nazwach: Biedronki i Orły.
Oprócz nauki uczestnicy mieli okazję do poznania nowych ludzi i miłego spędzenia czasu.

Wszystkim seniorom, którzy przybyli na spotkanie serdecznie dziękujemy. Stworzyliście bardzo miłą i ciepłą atmosferę. Dziękujemy za słowa uznania i zapraszamy do działania. Gratulujemy wszystkim ukończenia kursu komputerowego!

Wszystkich seniorów, którzy szukają sposobu na miłe spędzanie wolnego czasu zapraszamy do naszej biblioteki. To tu działa Klub Aktywnego Seniora, w ramach którego można spotykać się na warsztatach rękodzielniczych, na wykładach Poniedziałkowego Klubu Seniora, uczestniczyć w spotkaniach i imprezach czytelniczych organizowanych przez bibliotekę czy otrzymać Wielicką Kartę Wielickiego Seniora 60+.

Zapraszamy również do Wakacyjnego Klubu Seniora. Wycieczki, unikatowe wystawy oraz ciekawe wykłady, to tylko część atrakcji, jakie proponuje Wakacyjny Klub Seniora. Szczegóły już wkrótce!

[MŚ]

Muzyczna Barbórka w Mediatece  
Data: 4 grudnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Już 4 grudnia w Wielickiej Mediatece odbędzie się Muzyczna Barbórka. O godzinie 19:00 w sali kinowej rozpocznie się koncert rumuńskich artystów z Satu Mare. Zagrają: George Negrea i Diu Osan. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa fotografii Bogumiła Krużla: "Wieliczka - Królewskie Miasto Skarbów".
Muzyczna Barbórka w Mediatece
Andrzejki z muzyką na żywo i chilli  
Data: 29-30 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W piątek odbędą się dwa koncerty, O godzinie 20.00 na scenie pojawi się zespół Czyli.MY z jednym setem, a następnie bluesowa formacja Bluesfera.
Andrzejki z muzyką na żywo i chilli