.
Opublikowano: 2015-06-29

Dwunasta edycja „Z komputerem za pan brat” zakończona!


W tym tygodniu w wielickiej bibliotece odbyło się spotkanie podsumowujące dwunastą edycję warsztatów komputerowych dla seniorów „Z komputerem za pan brat”. W wiosennej edycji wzięło udział 18 seniorów pragnących „zaprzyjaźnić” się z komputerem

fot. PiMBP w Wieliczce

Dwunasta edycja warsztatów komputerowych prowadzona była przez bibliotekarki – Karinę i Małgosię. Warsztaty miały na celu przełamywanie barier związanych z zastosowaniem nowoczesnych technik komputerowych, rozwój kreatywności oraz nabycie umiejętności praktycznego wykorzystania nowoczesnych technik informatycznych i komunikacyjnych. Seniorzy uczyli się w dwóch grupach o nadanych przez siebie nazwach: Biedronki i Orły.
Oprócz nauki uczestnicy mieli okazję do poznania nowych ludzi i miłego spędzenia czasu.

Wszystkim seniorom, którzy przybyli na spotkanie serdecznie dziękujemy. Stworzyliście bardzo miłą i ciepłą atmosferę. Dziękujemy za słowa uznania i zapraszamy do działania. Gratulujemy wszystkim ukończenia kursu komputerowego!

Wszystkich seniorów, którzy szukają sposobu na miłe spędzanie wolnego czasu zapraszamy do naszej biblioteki. To tu działa Klub Aktywnego Seniora, w ramach którego można spotykać się na warsztatach rękodzielniczych, na wykładach Poniedziałkowego Klubu Seniora, uczestniczyć w spotkaniach i imprezach czytelniczych organizowanych przez bibliotekę czy otrzymać Wielicką Kartę Wielickiego Seniora 60+.

Zapraszamy również do Wakacyjnego Klubu Seniora. Wycieczki, unikatowe wystawy oraz ciekawe wykłady, to tylko część atrakcji, jakie proponuje Wakacyjny Klub Seniora. Szczegóły już wkrótce!

[MŚ]

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Koncert na 10 głosów  
Data: 21 września 2019
Lokalizacja: Wieliczka

21 września o godz. 19.00 na Rynku Górnym w Wieliczce usłyszymy najsłynniejsze arie i duety z oper i operetek - kompozycje G. Verdiego, S. Moniuszki, G. Bizeta, G. Rossiniego, J. Straussa, E. Kalmana, F. Lehara oraz wielu innych słynnych twórców w wykonaniu wybitnych artystów scen operowych i operetkowych.
Koncert na 10 głosów