.


leroy merlin

festiwal


kabaret

Opublikowano: 2015-06-29

Dwunasta edycja „Z komputerem za pan brat” zakończona!


W tym tygodniu w wielickiej bibliotece odbyło się spotkanie podsumowujące dwunastą edycję warsztatów komputerowych dla seniorów „Z komputerem za pan brat”. W wiosennej edycji wzięło udział 18 seniorów pragnących „zaprzyjaźnić” się z komputerem

fot. PiMBP w Wieliczce

Dwunasta edycja warsztatów komputerowych prowadzona była przez bibliotekarki – Karinę i Małgosię. Warsztaty miały na celu przełamywanie barier związanych z zastosowaniem nowoczesnych technik komputerowych, rozwój kreatywności oraz nabycie umiejętności praktycznego wykorzystania nowoczesnych technik informatycznych i komunikacyjnych. Seniorzy uczyli się w dwóch grupach o nadanych przez siebie nazwach: Biedronki i Orły.
Oprócz nauki uczestnicy mieli okazję do poznania nowych ludzi i miłego spędzenia czasu.

Wszystkim seniorom, którzy przybyli na spotkanie serdecznie dziękujemy. Stworzyliście bardzo miłą i ciepłą atmosferę. Dziękujemy za słowa uznania i zapraszamy do działania. Gratulujemy wszystkim ukończenia kursu komputerowego!

Wszystkich seniorów, którzy szukają sposobu na miłe spędzanie wolnego czasu zapraszamy do naszej biblioteki. To tu działa Klub Aktywnego Seniora, w ramach którego można spotykać się na warsztatach rękodzielniczych, na wykładach Poniedziałkowego Klubu Seniora, uczestniczyć w spotkaniach i imprezach czytelniczych organizowanych przez bibliotekę czy otrzymać Wielicką Kartę Wielickiego Seniora 60+.

Zapraszamy również do Wakacyjnego Klubu Seniora. Wycieczki, unikatowe wystawy oraz ciekawe wykłady, to tylko część atrakcji, jakie proponuje Wakacyjny Klub Seniora. Szczegóły już wkrótce!

[MŚ]

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki