.


kabaret

Opublikowano: 2020-01-14

Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2020Powoli zbliża się kolejna, 14. już edycja Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Znane są już pierwsze informacje na temat tej największej imprezy rajdowej w Wieliczce.


Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2020 odbędzie się w dniach 3-5 kwietnia br. Według wstępnych informacji organizatora czyli Automobilklubu Krakowskiego, tegoroczna edycja tej imprezy będzie wyglądała podobnie jak przed rokiem czyli trasy zostaną wyznaczone nie tylko w samej Wieliczce czy naszej gminie, ale również w okolicznych gminach. Rok temu odcinki specjalnie rozgrywane były w okolicach Łapanowa i Gdowa. Czy w tym roku będą to te same odcinki? Jeszcze nie wiadomo, ale jak informuje Małgorzata Dybczyk, sekretarz zarządu Automobilklubu Krakowskiego, organizator będzie chciał poprowadzić trasy na Pogórzu Wielickim. Wkrótce zapewne poznamy szczegóły dotyczące tegorocznych tras rajdu.

Niewątpliwie istotną informacją dla sympatyków tej imprezy jest fakt, że już teraz potwierdzono rozegranie sobotniego wieczornego prologu w centrum Wieliczki oraz niedzielnego odcinka specjalnego ulicami naszego miasta.
   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki