bmw


.


leroy merlin

wse

kabaret

Opublikowano: 2020-01-14

Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2020Powoli zbliża się kolejna, 14. już edycja Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Znane są już pierwsze informacje na temat tej największej imprezy rajdowej w Wieliczce.


Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2020 odbędzie się w dniach 3-5 kwietnia br. Według wstępnych informacji organizatora czyli Automobilklubu Krakowskiego, tegoroczna edycja tej imprezy będzie wyglądała podobnie jak przed rokiem czyli trasy zostaną wyznaczone nie tylko w samej Wieliczce czy naszej gminie, ale również w okolicznych gminach. Rok temu odcinki specjalnie rozgrywane były w okolicach Łapanowa i Gdowa. Czy w tym roku będą to te same odcinki? Jeszcze nie wiadomo, ale jak informuje Małgorzata Dybczyk, sekretarz zarządu Automobilklubu Krakowskiego, organizator będzie chciał poprowadzić trasy na Pogórzu Wielickim. Wkrótce zapewne poznamy szczegóły dotyczące tegorocznych tras rajdu.

Niewątpliwie istotną informacją dla sympatyków tej imprezy jest fakt, że już teraz potwierdzono rozegranie sobotniego wieczornego prologu w centrum Wieliczki oraz niedzielnego odcinka specjalnego ulicami naszego miasta.
   

Podążaj za kotem - wystawa  
Data: do 31 sierpnia 2020
Lokalizacja: Wieliczka

"Podążaj za kotem" to wystawa składająca się z 25 prac rumuńskich rysowników zrzeszonych w Klubie Rumuńskich Ilustratorów. Wystawę w Dziecięcej Strefie Wakacyjnej Wielickiej Mediateki można oglądać do 31 sierpnia.
Podążaj za kotem - wystawa
IV rocznica Światowych Dni Młodzieży 2016  
Data: 1-2 sierpnia 2020
Lokalizacja: Brzegi

Minęły już cztery lata od Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się na Campus Misericordiae w Brzegach w 2016 roku. Na zamieszczonym poniżej plakacie znajdują się szczegóły obchodów IV rocznicy ŚDM2016.
IV rocznica Światowych Dni Młodzieży 2016