.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2020-01-14

Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2020Powoli zbliża się kolejna, 14. już edycja Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Znane są już pierwsze informacje na temat tej największej imprezy rajdowej w Wieliczce.


Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2020 odbędzie się w dniach 3-5 kwietnia br. Według wstępnych informacji organizatora czyli Automobilklubu Krakowskiego, tegoroczna edycja tej imprezy będzie wyglądała podobnie jak przed rokiem czyli trasy zostaną wyznaczone nie tylko w samej Wieliczce czy naszej gminie, ale również w okolicznych gminach. Rok temu odcinki specjalnie rozgrywane były w okolicach Łapanowa i Gdowa. Czy w tym roku będą to te same odcinki? Jeszcze nie wiadomo, ale jak informuje Małgorzata Dybczyk, sekretarz zarządu Automobilklubu Krakowskiego, organizator będzie chciał poprowadzić trasy na Pogórzu Wielickim. Wkrótce zapewne poznamy szczegóły dotyczące tegorocznych tras rajdu.

Niewątpliwie istotną informacją dla sympatyków tej imprezy jest fakt, że już teraz potwierdzono rozegranie sobotniego wieczornego prologu w centrum Wieliczki oraz niedzielnego odcinka specjalnego ulicami naszego miasta.
   

Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020
Spotkanie autorskie z Arturem Andrusem  
Data: 7 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Wraz z początkiem 2020 roku powracamy z cyklem LITERACKIE WIDNOKRĘGI.
Spotkanie autorskie z Arturem Andrusem