.


wse

kabaret

Opublikowano: 2019-11-19

Wieczór z HorroremW piątkowy wieczór 22 listopada zapraszamy na mroczny acz wyjątkowy Wieczór z Horrorem w naszej bibliotece.


Wydarzenie rozpoczniemy już o godzinie 19:00 spotkaniem z Przemkiem Kossakowskim, który pokaże krwawą jak befsztyk prezentację opowiadając o budzących dreszczyk epizodach ze swojego życia. Tuż po spotkaniu, około godz. 20:30 zaprosimy Państwa na wyjątkowy pokaz filmu „Lśnienie” w reżyserii Stanleya Kubricka, który z pewnością każdy fan kinematografii uznaje za genialny. Dla fanów przebrań i fotografii przygotujemy upiorną fotobudkę, a drzwi wypożyczalni pozostawimy dla was otwarte aż do 21:00! Serdecznie zapraszamy!

Organizator: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce. Wydarzenie odbędzie się w sali kinowej Wielickiej Mediateki, pl. Skulimowaskiego 3. Wstęp bezpłatny, film przeznaczony dla osób w wieku 16+. Więcej informacji: 12-385-88-11

Autor: AB

   

Muzyczna Barbórka w Mediatece  
Data: 4 grudnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Już 4 grudnia w Wielickiej Mediatece odbędzie się Muzyczna Barbórka. O godzinie 19:00 w sali kinowej rozpocznie się koncert rumuńskich artystów z Satu Mare. Zagrają: George Negrea i Diu Osan. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa fotografii Bogumiła Krużla: "Wieliczka - Królewskie Miasto Skarbów".
Muzyczna Barbórka w Mediatece
Andrzejki z muzyką na żywo i chilli  
Data: 29-30 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W piątek odbędą się dwa koncerty, O godzinie 20.00 na scenie pojawi się zespół Czyli.MY z jednym setem, a następnie bluesowa formacja Bluesfera.
Andrzejki z muzyką na żywo i chilli