.
Opublikowano: 2019-05-12

Dzień Otwarty w Uzdrowisku Kopalni Soli „Wieliczka” [zdjęcia] 
W niedzielę 12 maja odbył się Dzień Otwarty Uzdrowiska Kopalnia Soli „Wieliczka”. Tego dnia przed szybem Regis można było bezpłatnie skorzystać z m.in. konsultacji alergologicznych, pulmonologicznych, zmierzyć poziom glukozy. Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci. Niewątpliwie największe zainteresowanie budziła możliwość zwiedzenia podziemnego Uzdrowiska. Kolejka chętnych wydawała się nie mieć końca.


 

Dzień Otwarty w Uzdrowisku Kopalni Soli „Wieliczka” [zdjęcia] - zobacz zdjęcia


Letnie koncerty górniczej orkiestry  
Data: 6, 13, 20 i 27 lipca
Lokalizacja: Wieliczka

Reprezentacyjnej Orkiestry Dętej Kopalni Soli „Wieliczka” nikomu przedstawiać nie trzeba. Zespół działający nieprzerwanie od roku 1830 zachwyca nie tylko muzyką marszową, ale też własnymi aranżacjami przebojów rock i pop. Letnie koncerty w plenerze to już tradycja – górnicza orkiestra zaprasza w każdą wakacyjną sobotę o godz. 11.00 do Parku św. Kingi. Wstęp wolny.
Letnie koncerty górniczej orkiestry
Dni św. Kingi 2019  
Data: 20-21 lipca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce zapraszają na coroczne święto naszego miasta – DNI ŚW. KINGI, które odbędzie się w dniach 20-21 lipca na parkingu miejskim przy ulicy Dembowskiego.
Dni św. Kingi 2019
Koncert Electric Shepherd i goście  
Data: 26 lipca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce zaprasza na koncert specjalny Electric Shepherd i goście czyli muzyczne czuwanie Elektrycznego Pastucha nad Piwnicznym Barankiem Jazzowym na wielickim rynku. Zespół Marka Stryszowskiego wystąpi w rodzinnej Wieliczce, na Rynku Górnym już 26 lipca 2019 r. o godz. 20.00.
Koncert Electric Shepherd i goście