.


leroy merlin

festiwal

kabaret

Opublikowano: 2020-06-18

Zobacz jak wyglądała Kopalnia Soli w Wieliczce bez tłumów ludzi - zdjęcia 
W minionym tygodniu turyści znów powrócili do wielickiej kopalni soli, jednak zwiedzanie wygląda inaczej niż do tej pory. W windzie mogą jechać tylko trzy osoby, a zwiedzanie odbywa się tylko z obowiązkowym zasłonieniem ust i nosa. Jednak zanim turyści zjadą na dół przechodzą przez specjalną strefę bezpieczeństwa z pomiarem temperatury i dezynfekcją rąk. Stanowiska do dezynfekcji rąk zostały również ustawione na trasie zwiedzania. Zanim jednak Kopalnia Soli „Wieliczka” znów stała się dostępna dla turystów była praktycznie opustoszała. Zobaczcie jak wyglądają wielickie podziemia bez tłumów ludzi. Mieliśmy okazję zobaczyć to na własne oczy, to chyba jedyna taka okazja.Zobacz jak wyglądała Kopalnia Soli w Wieliczce bez tłumów ludzi - zdjęcia - zobacz zdjęcia


7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020