bmw


.


leroy merlin


kabaret

Opublikowano: 2020-06-18

Zobacz jak wyglądała Kopalnia Soli w Wieliczce bez tłumów ludzi - zdjęcia 
W minionym tygodniu turyści znów powrócili do wielickiej kopalni soli, jednak zwiedzanie wygląda inaczej niż do tej pory. W windzie mogą jechać tylko trzy osoby, a zwiedzanie odbywa się tylko z obowiązkowym zasłonieniem ust i nosa. Jednak zanim turyści zjadą na dół przechodzą przez specjalną strefę bezpieczeństwa z pomiarem temperatury i dezynfekcją rąk. Stanowiska do dezynfekcji rąk zostały również ustawione na trasie zwiedzania. Zanim jednak Kopalnia Soli „Wieliczka” znów stała się dostępna dla turystów była praktycznie opustoszała. Zobaczcie jak wyglądają wielickie podziemia bez tłumów ludzi. Mieliśmy okazję zobaczyć to na własne oczy, to chyba jedyna taka okazja.Zobacz jak wyglądała Kopalnia Soli w Wieliczce bez tłumów ludzi - zdjęcia - zobacz zdjęcia


Spotkanie autorskie z Janem Wróblem  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka - Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza wszystkich czytelników i mieszkańców na spotkanie autorskie z Janem Wróblem pt.: "Grunwald 1410. Świętością nie wygrasz", które odbędzie się w dniu 19 września 2020 r. Wydarzenie odbędzie się w przestrzeni plenerowej Wielickiej Mediateki oraz w sali Kina Wielicka Mediateka.
Spotkanie autorskie z Janem Wróblem
WEHIKUŁ CZASU  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

19 września Mediateka- Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na wydarzenie „Dzień z Historią – Wehikuł Czasu”. W trakcie tego dnia uczestnicy będą mieli możliwość przeniesienia się do czasów wczesnego średniowiecza.
WEHIKUŁ CZASU
Małopolski Wyścig Górski  
Data: 18.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Blisko 260 kolarzy z 14 międzynarodowych drużyn będzie przez cztery wrześniowe dni wylewać z siebie siódme poty podczas 58. edycji prestiżowego Małopolskiego Wyścigu Górskiego. Od 17 do 20 września zawodnicy pokonają najtrudniejsze podjazdy w naszym regionie.
Małopolski Wyścig Górski