.

Opublikowano: 2017-11-19

7R Solna Wieliczka - Karpaty Krosno - film

18 listopada w hali Solnego Miasta w ramach 8 kolejki I ligi kobiet nasza drużyna 7r Solna Wieliczka zmierzyła się z zespołem Karpat Krosno. Pierwszy set wieliczanki przegrały 19:25, jednak kolejne trzy sety należały już do tylko Solnej wygrywając je 25:15, 25:16 oraz 25:20. Po dopisaniu kolejnych trzech punktów dla drużyny z Wieliczki, 7r Solna Wieliczka znajduje się na piątym miejscu w tabeli. Najlepszą zawodniczką meczu została Julija Mõnnakmäe. Kolejny mecz w Wieliczce odbędzie się 2 grudnia, na który już dziś zapraszamy. Na naszej stronie, WieliczkaCity.pl można również obejrzeć zdjęcia z tego spotkania.

A tuż po zakończeniu meczu z Karpatami Krosno, zawodniczki 7r Solna Wieliczka sprawiły miłą niespodziankę i zagrały wspólnie z najmłodszymi kibicami drużyny.

[ Zachecamy do obejrzenia filmu w wysokiej jakosci - wystarczy kliknac w prawym dolnym rogu ikonke "kola zebatego" i wybrac "1080p HD" ]