.

Opublikowano: 2018-01-15

7R Solna Wieliczka vs Joker Świecie - [film]

14 stycznia w hali solnego miasta w ramach 15-tej kolejki I Ligii siatkówki kobiet, nasza drużyna 7R Solna Wieliczka podejmowała zespół Joker Świecie. Pierwszy set należał do wieliczanek, drugiego seta wygrał zespół gości doprowadzając do remisu 1:1. Kolejne sety wygrywały już zawodniczki 7R Solnej wygrywając to spotkanie 3:1 i przełamując tym samym niekorzystną passę. Natomiast w środę 24 stycznia w hali Solnego Miasta odbędzie się kolejny mecz. W IV rundzie Pucharu Polski zmierzymy się z Legionovią Legionowo. Wszystkich sympatyków siatkówki zapraszamy do wspólnego kibicowania na godzinę 18:00 do hali Solnego Miasta.

[ Zachecamy do obejrzenia filmu w wysokiej jakosci - wystarczy kliknac w prawym dolnym rogu ikonke "kola zebatego" i wybrac "1080p HD" ]