carrefour


.


leroymerlin


Event otwarcia Klubu ONA Wieliczka 
Data: 19 października 2014 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Założycielki Klubu ONA Wieliczka, Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce oraz Kampus Wielicki serdecznie zapraszają mieszkańców Powiatu Wielickiego wraz ze swoimi rodzinami na event otwarcia Klubu ONA Wieliczka pod patronatem dziennikarki Agaty Młynarskiej.

 
Podczas eventu czeka na Państwa wiele atrakcji m.in. pokazy tańca brzucha, pokazy fitness, prelekcje kobiet sukcesu, pokaz sukien ślubnych i wieczorowych czy koncert Marty Podulki.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Pani Agata Młynarska. W trakcie trwania imprezy dla gości udostępnione zostaną stoiska promocyjno-handlowe lokalnych firm, które będą w tym dniu promować się ze swoją ofertą. Będzie można uzyskać poradę kosmetyczki, stylistki, zmierzyć sobie ilość tkanki tłuszczowej w ciele, a także skosztować regionalnych dań przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich.

W trakcie imprezy będzie sporo konkursów do których nagrody ufundowali sponsorzy tego wydarzenia: m.in. zestawy kosmetyków naturalnych Farmona, vouchery na fitness, wejściówki do kina, vouchery na zakupy w Mydlarnii u Franciszka, Torebka z kolekcji firmy Gawor i wiele, wiele innych… Podczas eventu prowadzona będzie zbiórka dla Julki z Chorągwicy. 

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Powiatu Wielickiego oraz Burmistrz Wieliczki.
Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Dziennik Polski, Puls Wieliczki, portal wieliczkacity.pl oraz radio KRK.FM

Wstęp bezpłatny.
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka
29. Finał WOŚP w Wieliczce  
Data: 31.01.2021
Lokalizacja: Wieliczka

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 31 stycznia 2021 roku. W tym roku Orkiestra zbiera pieniądze dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.
29. Finał WOŚP w Wieliczce
KONCERT CHARYTATYWNY online  
Data: 23.01.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Artur Kozioł zaprasza na tradycyjne Spotkanie Noworoczne, które w tym roku przybierze formę Koncertu Charytatywnego online na rzecz „Małych Bohaterów” - Stowarzyszenia Dzieci z Miopatią Mitochondrialną pod postacią zespołu Leigha.
KONCERT CHARYTATYWNY online
Świąteczny Jarmark w Wieliczce  
Data: do 31.01.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Zapraszamy do wsparcia Lokalnego biznesu w świątecznym klimacie! Cudowne dekoracje, mnóstwo świateł, światełek, smakowite zapachy grillowanych mięs, pajda ze smalcem, oscypki z żurawiną, bigos, kwaśnica, gorące napoje, czekolada i inne przepyszne produkty.
Świąteczny Jarmark w Wieliczce