bmw


.


leroy merlin


kabaret

Opublikowano: 2020-06-06

25. Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Łaskawej – zdjęcia 
6 czerwca w kościele p.w. św. Franciszka w Wieliczce odbyły się uroczystości z okazji 25-lecia koronacji wizerunku Matki Bożej Łaskawej - Księżnej Wieliczki. Po mszy świętej bp Damian Muskus poświęcił nową suknię oraz korony wykonane przez pracownię Mariusza i Kamila Drapikowskich z Gdańska.25. Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Łaskawej – zdjęcia - zobacz zdjęcia


Spotkanie autorskie z Janem Wróblem  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka - Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza wszystkich czytelników i mieszkańców na spotkanie autorskie z Janem Wróblem pt.: "Grunwald 1410. Świętością nie wygrasz", które odbędzie się w dniu 19 września 2020 r. Wydarzenie odbędzie się w przestrzeni plenerowej Wielickiej Mediateki oraz w sali Kina Wielicka Mediateka.
Spotkanie autorskie z Janem Wróblem
WEHIKUŁ CZASU  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

19 września Mediateka- Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na wydarzenie „Dzień z Historią – Wehikuł Czasu”. W trakcie tego dnia uczestnicy będą mieli możliwość przeniesienia się do czasów wczesnego średniowiecza.
WEHIKUŁ CZASU
Małopolski Wyścig Górski  
Data: 18.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Blisko 260 kolarzy z 14 międzynarodowych drużyn będzie przez cztery wrześniowe dni wylewać z siebie siódme poty podczas 58. edycji prestiżowego Małopolskiego Wyścigu Górskiego. Od 17 do 20 września zawodnicy pokonają najtrudniejsze podjazdy w naszym regionie.
Małopolski Wyścig Górski