.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2020-02-09

Bal Królewski A.D. 2020 w Wieliczce - zdjęcia 
W sobotni wieczór 8 lutego w Solnym Mieście, kolejny już raz odbył się Bal Królewski zorganizowany przez burmistrza Wieliczki, Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Wieliczce, Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce. W balu wzięło udział kilkaset osób. Po przywitaniu gości przez burmistrza Wieliczki Artura Kozioła, Zespół Regionalny „Mietniowiacy” zaprosił wszystkich do wspólnego poloneza, rozpoczynając tym samym tegoroczny bal.


 
Bal Królewski A.D. 2020 w Wieliczce - zdjęcia - zobacz zdjęcia


7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020