bmw


.


leroy merlin

wse

kabaret

Opublikowano: 2020-01-05

Koncert Noworoczny w Kopalni Soli „Wieliczka” 2020 - zdjęcia 
Komora Warszawa w wielickiej kopalni soli po raz kolejny wypełniła się muzyką operową, operetkową i musicalową. Wszystko za sprawą artystów Opery Krakowskiej, którzy w noworoczny weekend 4 i 5 stycznia, zachwycili publiczność m.in. takimi utworami jak: Twoim jest serce me z Krainy uśmiechu i Wolgalied z Carewicza Franza Lehára, arię Kunegundy Glitter And Be Gay z musicalu Kandyd oraz Tony’s song i Tonihgt ze słynnego West side story Leonarda Bernsteina, a także doskonale wszystkim znaną pieśnią Gdybym był bogaty ze Skrzypka na dachu Jerry’ego Bock’a oraz kompozycję All I ask of You z Upioru w Operze Webbera.


 
Koncert Noworoczny w Kopalni Soli „Wieliczka” 2020 - zdjęcia - zobacz zdjęcia


Podążaj za kotem - wystawa  
Data: do 31 sierpnia 2020
Lokalizacja: Wieliczka

"Podążaj za kotem" to wystawa składająca się z 25 prac rumuńskich rysowników zrzeszonych w Klubie Rumuńskich Ilustratorów. Wystawę w Dziecięcej Strefie Wakacyjnej Wielickiej Mediateki można oglądać do 31 sierpnia.
Podążaj za kotem - wystawa
IV rocznica Światowych Dni Młodzieży 2016  
Data: 1-2 sierpnia 2020
Lokalizacja: Brzegi

Minęły już cztery lata od Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się na Campus Misericordiae w Brzegach w 2016 roku. Na zamieszczonym poniżej plakacie znajdują się szczegóły obchodów IV rocznicy ŚDM2016.
IV rocznica Światowych Dni Młodzieży 2016
Historia polskiej Policji - wystawa  
Data: 25-26 lipca 2020
Lokalizacja: Wieliczka

W tym roku przypada 101 rocznica powstania polskiej Policji. Z tej okazji, 25 oraz 26 lipca br., podczas obchodów Dni Św. Kingi, w budynku Mediateki Wielickiej, zostanie zorganizowana wystawa, poświęcona historii polskiej Policji podczas której prelekcje wygłosi asp. szt. Piotr Lachman.
Historia polskiej Policji - wystawa