.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2020-01-05

Koncert Noworoczny w Kopalni Soli „Wieliczka” 2020 - zdjęcia 
Komora Warszawa w wielickiej kopalni soli po raz kolejny wypełniła się muzyką operową, operetkową i musicalową. Wszystko za sprawą artystów Opery Krakowskiej, którzy w noworoczny weekend 4 i 5 stycznia, zachwycili publiczność m.in. takimi utworami jak: Twoim jest serce me z Krainy uśmiechu i Wolgalied z Carewicza Franza Lehára, arię Kunegundy Glitter And Be Gay z musicalu Kandyd oraz Tony’s song i Tonihgt ze słynnego West side story Leonarda Bernsteina, a także doskonale wszystkim znaną pieśnią Gdybym był bogaty ze Skrzypka na dachu Jerry’ego Bock’a oraz kompozycję All I ask of You z Upioru w Operze Webbera.


 
Koncert Noworoczny w Kopalni Soli „Wieliczka” 2020 - zdjęcia - zobacz zdjęcia


Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020
Spotkanie autorskie z Arturem Andrusem  
Data: 7 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Wraz z początkiem 2020 roku powracamy z cyklem LITERACKIE WIDNOKRĘGI.
Spotkanie autorskie z Arturem Andrusem