.

Walentynki w Hotelu Grand Sal 
Odbywa się: 12 lutego 2010 r.

Bo mnie na uśmiech zawsze stać. Nie lubię życia brać zbyt serio, serio zbyt – brzmią słowa piosenki „Pogoda ducha” – które doskonale oddają klimat wyjątkowego spotkania...

...poetycko-muzycznego pt. „Optymiści żyją piękniej”. Z okazji walentynek Hotel Grand Sal**** 12 lutego o godz. 18:30 zaprasza na wieczór pełen optymizmu. Poetycko-muzyczne spotkanie prowadzone przez artystów z literacko-muzycznej agencji „WENA I MUZA” to gwarancja świetnej zabawy. Ich specjalnością są teksty mówiące o współczesnym życiu, ze zdecydowaną przewagą pozytywnych puent. Z własnych tekstów i piosenek tworzą scenariusze spotkań poetycko-muzycznych, które są dla publiczności sposobem na oderwanie się od problemów dnia codziennego. Podczas wieczoru w Hotelu Grand Sal**** nie zabraknie niebanalnych tekstów o miłości, optymistycznych wierszy i humorystycznych fraszek przeplatanych piosenką.

Szef kuchni specjalnie dla zakochanych przygotował wyjątkowe menu, w którym znajdują się pobudzające zmysły propozycje m.in.: grillowane krewetki w miłosnym sosie, krem z papryki z kluseczkami, medalion cielęcy podany na tagliatelle z uwodzicielskimi jarzynami, a na deser Miłosny duet.

Cena biletu: 20 PLN / w cenie biletu lampka wina

Informacja i sprzedaż biletów:
Hotel Grand Sal****
Wieliczka, Park Kingi 7,
Tel. 12 289 81 10, e-mail: hotel@kopalnia.pl
www.grandsal.pl www.kopalnia.pl35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022
Piknik Strażacki - 150 lat OSP Wieliczka  
Data: 17.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się Jubileusz 150-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej Wieliczka. Już 17 września wieliccy druhowie zapraszają do wspólnego świętowania podczas pikniku strażackiego na placu przy wielickiej tężni, gdzie czekać będzie mnóstwo atrakcji. Na scenie tego dnia wystąpi m.in. Ewelina Lisowska, Czadoman oraz finalistka programu „Mam Talent”.
Piknik Strażacki - 150 lat OSP Wieliczka
XV Dni Osiedla Krzyszkowice  
Data: 9-10.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

Od 9 do 11 września będą trwały tegoroczne, XV Dni Osiedla Krzyszkowice. Tegoroczna edycja rozpocznie się w piątek wieczorem tanecznym z seniorami, a zakończy w niedzielę spektaklem Teatru Bynajmniej pt. „Bajki Robotów”.
XV Dni Osiedla Krzyszkowice
XV Biegi Krzyszkowickie  
Data: 10.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

W najbliższą sobotę 10 września w ramach XV Dni Osiedla Krzyszkowice odbędzie się jubileuszowa XV edycja Biegów Krzyszkowickich pod patronatem burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Artura Kozioła.
XV Biegi Krzyszkowickie