.
Opublikowano: 2010-07-15

XV Jubileuszowe Dni Dobczyc 
Odbywa się: 16 - 18 lipca 2010 r.

Już w najbliższy weekend rozpoczną się trzy dniowe, Jubileuszowe Dni Dobczyc. W dniach 16-18 lipca organizatorzy zadbali aby zgromadzona publiczność bawiła się jak nigdy wcześniej. Podczas tegorocznych Dni Dobczyc odbędą się eliminacje jak i finał Wyborów Miss Powiatu Myślenickiego.

W piątek, pierwszego dnia festynu usłyszymy zespół „Fun Fire”, który wykona największe przeboje światowego rocka. Usłyszymy również najlepszych DJ w zmaganiach o „Złoty Mikrofon”.

W sobotę odbędzie się oficjalne otwarcie XV Dni Dobczyc. W tym dniu odbędą się eliminacje do Wyborów Miss Powiatu Myślenickiego, natomiast gwiazdą tego wieczoru będzie zespól „Golden Life”, który zaśpiewa takie hity jak m.in.: „Oprócz błękitnego nieba” czy „Helikopter”.

Niedziela, czyli ostatni dzień tegorocznych uroczystości Dobczyc to przede wszystkim finał Wyborów Miss Powiatu Myślenickiego. Tego wieczoru zaśpiewa również zespół RH+, uczestnik Sopot Hit Festiwal w kategorii „Polski Hit Lata 2008”.

Oprócz tych głównych atrakcji, na przybyłych uczestników XV Dni Dobczyc czeka wiele innych równie ciekawych atrakcji.


35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022
Piknik Strażacki - 150 lat OSP Wieliczka  
Data: 17.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się Jubileusz 150-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej Wieliczka. Już 17 września wieliccy druhowie zapraszają do wspólnego świętowania podczas pikniku strażackiego na placu przy wielickiej tężni, gdzie czekać będzie mnóstwo atrakcji. Na scenie tego dnia wystąpi m.in. Ewelina Lisowska, Czadoman oraz finalistka programu „Mam Talent”.
Piknik Strażacki - 150 lat OSP Wieliczka
XV Dni Osiedla Krzyszkowice  
Data: 9-10.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

Od 9 do 11 września będą trwały tegoroczne, XV Dni Osiedla Krzyszkowice. Tegoroczna edycja rozpocznie się w piątek wieczorem tanecznym z seniorami, a zakończy w niedzielę spektaklem Teatru Bynajmniej pt. „Bajki Robotów”.
XV Dni Osiedla Krzyszkowice
XV Biegi Krzyszkowickie  
Data: 10.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

W najbliższą sobotę 10 września w ramach XV Dni Osiedla Krzyszkowice odbędzie się jubileuszowa XV edycja Biegów Krzyszkowickich pod patronatem burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Artura Kozioła.
XV Biegi Krzyszkowickie