.Opublikowano: 2020-12-14

Os. Sienkiewicza. Król wielickich mistrzów parkowania 2020 czy będzie jeszcze ktoś lepszy?Nasza galeria wielickich mistrzów parkowania wzbogaciła się o kolejnego miSZCZa, który postanowił w ciekawy sposób zaparkować swój samochód zarówno na środku przejścia dla pieszych jak i na chodniku.


Mistrza parkowania sfotografowano dziś po południu na ul. Sienkiewicza w Wieliczce. Nasza galeria wielickich mistrzów jest bogata w zdjęcia z tego właśnie miejsca, jednak wcześniej nikt jeszcze nie wykazał się taką kreatywnością podczas parkowania. Zdjęcie na naszą skrzynkę odbiorczą przysłał czytelnik. Za zdjęcie dziękujemy!

Os. Sienkiewicza. Król wielickich mistrzów parkowania 2020 czy będzie jeszcze ktoś lepszy? - zobacz zdjęcia   Noc Bibliotek 2020  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na Noc Bibliotek 2020. Tegoroczna, VI już edycja Nocy Bibliotek, odbędzie się pod hasłem „Klimat na czytanie”.
Noc Bibliotek 2020
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Już 9 października (piątek) o godzinie 19:00 zapraszamy serdecznie do sali kinowej Wielickiej Mediateki na spotkanie autorskie z niezależnymi reporterami Mają i Szymonem pt.: „Nasza droga do klimatu”.
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek