hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2020-12-14

Os. Sienkiewicza. Król wielickich mistrzów parkowania 2020 czy będzie jeszcze ktoś lepszy?Nasza galeria wielickich mistrzów parkowania wzbogaciła się o kolejnego miSZCZa, który postanowił w ciekawy sposób zaparkować swój samochód zarówno na środku przejścia dla pieszych jak i na chodniku.


Mistrza parkowania sfotografowano dziś po południu na ul. Sienkiewicza w Wieliczce. Nasza galeria wielickich mistrzów jest bogata w zdjęcia z tego właśnie miejsca, jednak wcześniej nikt jeszcze nie wykazał się taką kreatywnością podczas parkowania. Zdjęcie na naszą skrzynkę odbiorczą przysłał czytelnik. Za zdjęcie dziękujemy!

Os. Sienkiewicza. Król wielickich mistrzów parkowania 2020 czy będzie jeszcze ktoś lepszy? - zobacz zdjęcia   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka