.Opublikowano: 2020-12-14

Os. Sienkiewicza. Król wielickich mistrzów parkowania 2020 czy będzie jeszcze ktoś lepszy?Nasza galeria wielickich mistrzów parkowania wzbogaciła się o kolejnego miSZCZa, który postanowił w ciekawy sposób zaparkować swój samochód zarówno na środku przejścia dla pieszych jak i na chodniku.


Mistrza parkowania sfotografowano dziś po południu na ul. Sienkiewicza w Wieliczce. Nasza galeria wielickich mistrzów jest bogata w zdjęcia z tego właśnie miejsca, jednak wcześniej nikt jeszcze nie wykazał się taką kreatywnością podczas parkowania. Zdjęcie na naszą skrzynkę odbiorczą przysłał czytelnik. Za zdjęcie dziękujemy!

Os. Sienkiewicza. Król wielickich mistrzów parkowania 2020 czy będzie jeszcze ktoś lepszy? - zobacz zdjęcia   20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021