carrefour








.



leroymerlin



Opublikowano: 2015-04-10

Chwilowe utrudnienia w centrum, ul. Sikorskiego zablokowana



fot. czytelnik WieliczkaCity.pl

Jak poinformował nas jeden z czytelników, dziś około godziny 14:30 ulica Sikorskiego prowadząca do Rynku Górnego była blokowana przez cysternę. Straż Miejska kierowała samochody na ulicę Plac Kościuszki. Jak wynika z nieoficjalnych informacji cysterna pojawiła się w związku z wybiciem kanalizacji w jednym z budynków przy ul. Sikorskiego. Utrudnienia trwały kilkadziesiąt minut, zanim przywrócono normalny ruch.

Chwilowe utrudnienia w centrum, ul. Sikorskiego zablokowana - zobacz zdjęcia



Magia teatru i ekologii  
Data: 20 sierpnia
Lokalizacja: Niepołomice

Kolorowa scenografia, porywająca muzyka i przesłanie, które łączy pokolenia – już 20 sierpnia Niepołomickie Błonia zamienią się w tętniącą życiem plenerową scenę. Urząd Miasta i Gminy Niepołomice zaprasza na widowisko „Żywiołowo dla planety” w wykonaniu Teatru Katarynka – wydarzenie stworzone z myślą o dzieciach, ale skierowane do całych rodzin i wszystkich mieszkańców.
Magia teatru i ekologii
Puszcza na lata  
Data: 2 i 23 sierpnia 
Lokalizacja: Niepołomice

Letnie wieczory w otoczeniu zieleni, dźwięki eksperymentalnej elektroniki i rytmy jazzu unoszące się w powietrzu – to właśnie „Puszcza na Lata”, wyjątkowy cykl plenerowych koncertów organizowany wspólnie przez
Puszcza na lata