carrefour








.



leroymerlin



Opublikowano: 2014-06-05

Skrzyżowanie Matejki i Dembowskiego – znów utrudnienia, autobus miał problem



fot. WieliczkaCity.pl

Ulica Dembowskiego w związku z prowadzonymi na niej pracami przy budowie kanalizacji to można powiedzieć niekończący się tor przeszkód. Chociaż od jakiegoś już czasu na sporym odcinku tej ulicy panował umiarkowany spokój, jeśli można tak powiedzieć i dało się w miarę płynnie przejechać – oczywiście do skrzyżowania z Daniłowicza i dalej. Obecnie znów jednak pojawiły się utrudnienia przy parku Mickiewicza, a konkretnie na skrzyżowaniu ul. Matejki z Dembowskiego. Dziś znów pojawił się tam ciężki sprzęt i wyjazd z ul. Matejki jest mocno utrudniony, a na Dembowskiego od czasu do czasu tworzą się zatory. Autobus wożący dzieci, również miał tam dziś kłopot z wyjazdem. Zablokował na chwilę Dembowskiego nie mogąc się „wyrobić”.

Skrzyżowanie Matejki i Dembowskiego – znów utrudnienia, autobus miał problem - zobacz zdjęcia



Magia teatru i ekologii  
Data: 20 sierpnia
Lokalizacja: Niepołomice

Kolorowa scenografia, porywająca muzyka i przesłanie, które łączy pokolenia – już 20 sierpnia Niepołomickie Błonia zamienią się w tętniącą życiem plenerową scenę. Urząd Miasta i Gminy Niepołomice zaprasza na widowisko „Żywiołowo dla planety” w wykonaniu Teatru Katarynka – wydarzenie stworzone z myślą o dzieciach, ale skierowane do całych rodzin i wszystkich mieszkańców.
Magia teatru i ekologii
Puszcza na lata  
Data: 2 i 23 sierpnia 
Lokalizacja: Niepołomice

Letnie wieczory w otoczeniu zieleni, dźwięki eksperymentalnej elektroniki i rytmy jazzu unoszące się w powietrzu – to właśnie „Puszcza na Lata”, wyjątkowy cykl plenerowych koncertów organizowany wspólnie przez
Puszcza na lata